Haber

Futbol: haftanın programı

Futbolda profesyonel ligler, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremler nedeniyle bir aylık aranın ardından yeniden başlayacak.

Spor Toto Büyük Lig ile Spor Toto 1. Lig’in 24. haftası, TFF 2. Lig’in 25. haftası ve TFF 3. Lig’in 22. haftası maçları oynanacak. Turkcell Kadınlar Futbol Süper Ligi’nde 16. hafta maçları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın programı şöyle:

Süper Lig

Bugün:

20.00 Corendon Alanyaspor-Medipol Başakşehir (Kırbıyık Holding)

Yarın:

13.30 VavaCars Fatih Karagümrük-Demir Lig Sivasspor (Atatürk Olimpiyat)

16.00 Trabzonspor-HagiKredi Ümraniyespor (Şenol Güneş Spor Kompleksi)

19.00 Yukatel Kayserispor-Fenerbahçe (RHG Enertürk Enerji)

5 Mart Pazar:

16.00 Arabaim.com Konyaspor-Bitexen Giresunspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

19.00 Beşiktaş-MKE Ankaragücü (Vodafone Park)

6 Mart Pazartesi:

20.00 Kasımpaşa-Fraport TAV Antalyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

Spor Toto 1.Lig

Bugün:

20.00 Göztepe-Dyorex Boluspor (Gürsel Aksel)

20.00 Pendikspor-Altınordu (Pendik)

Yarın:

13.30 Tuzlaspor-Gençlerbirliği (15 Temmuz Sancaktepe)

13.30 Ankara Keçiörengücü-Beyçimento Bandırmaspor (Aktepe)

19.00 Yılport Samsunspor-Çaykur Rizespor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

5 Mart Pazar:

13.30 Bodrumspor-Altay (Bodrum İlçesi)

19.00 Altaş Denizlispor-Sakaryaspor (Denizli Atatürk)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup

5 Mart Pazar:

14.00 Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor-Bayburt Özel Yönetim (Bolluca)

14.00 Isparta 32 Spor-İnegölspor (Isparta Atatürk)

14.00 Menemen FK-Anagold 24 Erzincanspor (Menemen İlçesi)

14.00 Batman Petrolspor-Çorum FK (Batman)

14.00 Hes İlaç Afyonspor-Sivas Belediyespor (Galibiyet)

14.00 Bursaspor-Amed Sportif Etkinlikler (Bursa Büyükşehir Belediyesi)

14.00 Eşin Grup Nazilli Belediyespor-Esenler Erokspor (Nazili Mahallesi)

14.00 Somaspor-Ankaraspor (Soma Atatürk)

14.00 Şanlıurfaspor-Tarsus İdmanyurdu (11 Nisan)

Kırmızı Grup

5 Mart Pazar:

14.00 İskenderunspor-Zonguldak Kömürspor (İstanbul Eyüp)

14.00 Serik Belediyespor-Sarıyer (Serik İsmail Ogan)

14.00 Kırşehir FK-Bucaspor 1928 (Kırşehir Ahi)

14.00 Kocaelispor-AFC Kablo Kanalları Uşakspor (Kocaeli)

14.00 Ankara Demirspor-Baynet İnşaat Balıkesirspor (TCDD Ankara Demirspor)

14.00 GMG Kastamonuspor-Pazarspor (Gazi)

14.00 Etimesgut Belediyespor-Fethiyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.00 Bitexen Vanspor-Weecoins Kırklarelispor (Van Atatürk)

14.00 Teco Karacabey Belediyespor-1461 Trabzon FK (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

TFF 3. Lig

1. Grup

Yarın:

13.00 İdaş Çatalcaspor-Entegre Solar Elazığspor (Çatalca İzettin)

5 Mart Pazar:

14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Kelkit Mahallesi)

14.00 Eskişehirspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Eskişehir Yeni)

14.00 Karşıyaka-Hacattepe 1945 (Alsancak Mustafa Denizli)

14.00 Exenpay Yeni Mersin İdmanyurdu-Edirnespor (Mersin)

14.00 Yomraspor-1922 Konyaspor (Yomra Mahallesi)

14.00 Amasyaspor FK-Belediye Derincespor (12 Haziran)

14.00 M.Ö. Grup Ağrı 1970-Nevşehir Belediyespor (Vali Lütfü Yiğinoğlu)

14.00 52 Orduspor-Belediye Kütahyaspor (Yeni Ordu)

2. Grup

Yarın:

14.00 Darıca Gençlerbirliği-Orduspor (Darıca İlçesi)

5 Mart Pazar:

14.00 23 Elazığ FK-Alagöz Holding Iğdır FK (Elazığ Doğukent)

14.00 Ayvalıkgücü Belediyespor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

14.00 Ergene Velimeşespor-Kuşadaspor (Mustafa Kemal Atatürk)

14.00 Amberçay Eynesil Belediyespor-Gümüşhane Sportif Faaliyetler (Vakfıkebir Mahallesi)

14.00 Kınay Bulvarspor-Bayrampaşa (Bulvar Mimar Kubilay Köse)

14.00 Armoni Alanya Kestelspor-Karaman FK (Alanya Milli Egemenlik)

3. Grup

Yarın:

14.00 Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Etkinlikleri-Kepez Belediyespor (Beyoğlu)

14.00 Bergama Belediyespor-68 Aksaray Belediyespor (Bergama 14 Eylül)

14.00 Güneş Holding Çankaya FK-Fatsa Belediyespor (Osmanlı)

5 Mart Pazar:

14.00 Niğde Anadolu FK-Muş 1984 Musspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Yerleşkesi)

14.00 Bitexen Sapanca Gençlikspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Sapanca Atatürk)

14.00 Siirt İl Özel İdaresi-Artvin Hopaspor (Siirt Atatürk)

14.00 Merkur Holding Erbaaspor-Bursa Yıldırımspor (Erbaa Mahallesi)

Kadınlar Futbol Ligi

Grup A

Yarın:

12.00 Vulfz Fatih Karagümrük-Fatih Vatanspor (Vefa)

12.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor-Beşiktaş Vodafone (Şehit Vefa Karakurdu)

5 Mart Pazar:

12.00 ALG Spor-Dudullu (Maltepe Hasan Polat)

Grup B

Yarın:

12.00 Bitexen 1207 Antalyaspor-Bitexen Adana İdmanyurduspor (Zeytinköy Saha No.2)

12.00 Ataşehir Belediyespor-Amed Sportif Etkinlikler (İBB Esatpaşa)

14.00 Trabzonspor-Kireçburnu (Trabzonspor Kadir Özcan Tesisleri)

5 Mart Pazar:

12.00 Galatasaray Petrol Ofisi-Konak Belediyespor (Florya Metin Oktay Tesisleri)

14.00 Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET-Fenerbahçe (Osmanlı)

olur-haber.xyzserinhisarajans.xyzselendiajans.xyzsehitkamilajans.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ankara escort antalya escort mersin escort izmir escort gaziantep escort adana escort samsun escort kayseri escort konya escort beylikdüzü escort kadıköy escort bakırköy escort ataşehir escort pendik escort kartal escort ümraniye escort maltepe escort şişli escort esenyurt escort avcılar escort sakarya escort eskişehir escort denizli escort kocaeli escort bursa escort aksaray escort silivri escort kuşadası escort marmaris escort bodrum escort tuzla escort zeytinburnu escort üsküdar escort ataköy escort büyükçekmece escort kurtkoy escort taksim escort sivas escort yalova escort bağcılar escort manisa escort kütahya escort malatya escort mardin escort muğla escort rize escort tekirdağ escort ısparta escort kütahya escort burdur escort çatalca escort kilis escort artvin escort
-
Başa dön tuşu